Operator/ka wózków widłowych - Kvasiny - darmowe dojazdy

Work Service S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kłodzko

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010
Dla naszego klienta międzynarodowej firmy z branży automotive w chwili obecnej poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Kvasiny, CZECHY

Opis stanowiska:
- montaż części foteli samochodowych
- praca przy stanowiskach tapicerskich
- kontrola jakości

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
- uprawnienia na wózki widłowe (mogą być wewnętrzne)
- dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- wynagrodzenie ok. 2 800 zł - 3 400 zł netto/ miesiąc
- czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia
- możliwość nadgodzin
- możliwość pobierania zaliczek tygodniowych
- bezpłatne zakwaterowanie lub bezpłatny dojazd do pracy z wybranych miejscowości (Nowa Ruda, Szczytna, Kudowa-Zdrój)
- dofinansowanie obiadu
- 20 urlopu płatnego + 5 dni
- pomoc w załatwieniu wszystkich formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)
- opiekę polskojęzycznego koordynatora

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu pod numerem: 797 990 639 Renata

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.