Operator/ka montażu oświetlenia samochodowego- praca w Mohelnicy, Czechy

Work Service S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

  • dyspozycyjność i motywacja do wyjazdu na rok;
  • sumienność, dokładnoścć i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych w sektorze motoryzacyjnym.
Miejsce pracy: Kłodzko

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Mohelnice, Czechy

Poszukujesz stałej pracy w Czechach na dłuższy okres czasu?

Dzięki nam masz możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator/ka montażu oświetlenia samochodowego

Na codzienne dojazdy do pracy badz możliwość skorzystania z bezpłatnego zakwaterowania.

Zakres obowiązków:

  • skladanie elementów oświetlenia samochodowego;
  • obsługa maszyn;
  • kontrola jakości;
  • dbanie o porządek na miejscu pracy;

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie 3500-3700 zł netto/miesiąc;
  • czeską umowę o pracę na rok czasu z możliwością przedłużenia lub przejścia pod zakład pracy;
  • bonus do 10 000 CZK;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • możliwość pracy na dojazdy z Kłodzka, Żelazna, Bystrzycy, Żelazna, Boboszowa, Międzylesia;
  • 20+5 dni płatnego urlopu;
  • dofinansowanie do posiłków;
  • pomoc w załatwieniu wszystkich formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.);
  • europejskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • wsparcie koordynatora.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.