Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn produkujących wyroby higieniczno-kosmetyczne;
• Zasilanie maszyny w surowce do produkcji;
• Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej;
• Dążenie do wymaganej efektywności pracy maszyn oraz jakości produktu końcowego,
• Dbałość o czystość maszyn i urządzeń, surowców oraz produkowanego wyrobu.

Wymagania

• Wykształcenie minimum zawodowe;
• Praktycznego doświadczenia zawodowego w zakładzie produkcyjnym ( mile widziane doświadczenie w branży higieniczno-kosmetycznej, farmaceutycznej, spożywczej);
• Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym obejmującym weekendy;
• Umiejętność współpracy w zespole,
• Umiejętność logicznego myślenia i szybkiego przyswajania przekazywanej wiedzy,
• Chęci do nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji