Standard Motor Products Europe Sp. z o.o.
Standard Motor Products Europe Sp. z o.o. Standard Motor Products Europe Sp. z o.o. Standard Motor Products Europe Sp. z o.o. Standard Motor Products Europe Sp. z o.o.
Standard Motor Products Europe to brytyjska firma działająca na rynku europejskim od ponad 30 lat. Będąc liderem w swojej klasie produkuje oraz dostarcza szeroką gamę części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. SMPE dąży do doskonałości nieustannie usprawniając procesy produkcyjne, które gwarantują klientom jakość oraz zadowolenie z zakupionego produktu.

SMPE Sp. z o. o. jest nowo powstałym oddziałem w Polsce, który będzie odpowiedzialny za montaż oraz dystrybucję m. in. przewodów zapłonowych oraz mokrych cewek. Dołącz do Nas, jeśli chcesz wziąć udział w tworzeniu oraz budowaniu z Nami nowego zakładu w Toruniu.
Do Naszego Toruńskiego oddziału SMPE Sp. z o. o. poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek do pracy na stanowisko:

OPERATOR/KA MASZYN

Lokalizacja: Toruń

Ilość wakatów: 2

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa maszyn i urządzeń montujących
  • Bieżąca kontrola jakości montowanych wyrobów
  • Bieżąca kontrola prawidłowości przebiegu procesu montowania, tj.: parametry pracy maszyny i zgodność materiałów
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Oczekiwania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn automatycznych i manualnych
  • Pracowitość, sumienność i dokładność przy wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Podstawy obsługi komputera
  • Gotowość do wyjazdu /kwiecień-lipiec/ w delegację na 4 miesięczne szkolenie do Anglii (Nottingham)

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie II zmianowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia z perspektywą nawiązania długotrwałej współpracy
  • W trakcie pobytu na szkoleniu w Nottingham w ramach delegacji zapewniamy zakwaterowanie, dojazdy do/z siedziby firmy, wypłatę wynagrodzenia oraz dietę
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV)
klikając w przycisk Aplikuj.
Dokumenty można również dostarczyć osobiście /w godzinach 8.00-16.00/
lub za pośrednictwem poczty na adres:
SMPE Sp. z o. o.
Ul. Gdańska 4a
87-100 Toruń