Operator/ka Maszyn

Tarnowo Podgórne, wielkopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie, dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Obowiązki:

  • Ustawianie parametrów maszyn,
  • Kontrola jakości produktów,
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 msce doświadczenia w pracy na produkcji,
  • Szybkość działania, dobra organizacja,
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej lub 4-brygadowej.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym o wysokich standardach pracy,
  • Darmowy dojazd: z Poznania, Kościana, Szamotuł, Obornik, Kaźmierza,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie, wysokie dodatki,
  • Premie za polecanie pracowników,
  • Dofinansowanie do posiłków, świeże owoce, prywatne ubezpieczenie, prywatna medycyna, Multisport.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą APLIKUJ.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji