Operator/ka maszyn – Pracownik działu produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Elizówka, Lublin, Niemce, Lubartów, Łagiewniki, lubelskie

Miejsce pracy: Elizówka, Lublin, Niemce, Lubartów, Łagiewniki

Miejsce pracy: Elizówka

Oferta:

  • Praca na dwie/ trzy zmiany
  • Wolne weekendy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę - gwarancja zatrudnienia bezpośrednio przez firmę po 3-miesięcznym okresie próbnym
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia na rozmowie w zależności od doświadczenia
  • Premie wydajnościowe i produkcyjne
  • Dodatki za pracę w nocy
  • Benefity
  • Możliwość dofinansowania paliwa

Wymagania:

  • Chęć i motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2- oraz 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie jako operator maszyn, magazynier lub mechanik
  • Mile widziane osoby z zacięciem technicznym/ zdolnościami manualnymi
  • Mobilność / Możliwość zorganizowania transportu do miejsca pracy

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy maszyn
  • Kontrola jakości procesu produkcji
  • Ustawianie parametrów pracy maszyn
  • Proste czynności produkcyjne
  • Porządkowanie stanowiska pracy
  • Montaż gotowych komponentów
  • Kontrola jakości złożonych elementów
  • Pomoc operatorom maszyn w prostych czynnościach produkcyjnych przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials