Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Operator/ka maszyn, NOWY ZAKŁAD - Bielsko-Biała

śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Prosta obsługa maszyn produkcyjnych:
  • Wstępna kontrola jakości wyprodukowanych elementów.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym (ośmiogodzinnym);
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków;
  • Zdolności manualne.

Oferujemy:

  • Pracę w dogodnej lokalizacji na terenie Bielska
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy bezpośrednio u Klienta;
  • Płacę zasadniczą + atrakcyjny pakiet premiowy;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

 Gi GROUP jest jedną z najbardziej doświadczonych agencji pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja