Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/02/2018.

Operator/ka maszyn i urządzeń - Tychy

śląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Interkadra - jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: TYCHY

Nr ref.: PPR/012018/TYCHY

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie obsługa maszyn produkcyjnych.

Nie wymagamy doświadczenia! Wystarczą Twoje zaangażowanie oraz chęci do pracy!

Jeśli jesteś:

- Precyzyjny/a i dokładny/a w wykonywaniu swojej pracy;
- Odpowiedzialny/a;
- Gotowy/a do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
- Posiadasz zdolności manualne...

.... To jest to praca właśnie dla Ciebie!

Co możemy Ci zaproponować?

- Umowę o pracę podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o.;
- Pracę na pełen etat;
- Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku;
- Atrakcyjne premie i dodatki - m.in. karta Sodexo;
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
karta Sodexo, atrakcyjne premie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji