Operator/ka maszyn do produkcji łakoci.

Work Service S.A.

Racibórz, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Racibórz

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do rejestru firm o numerze 26818426. Gwarantujemy ponadstandardową opiekę nad klientami i poszukującymi pracy. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy jak taką znaleźć.

Dla naszego ważnego klienta, producenta słodkości znanych w całej Europie, aktualnie poszukujemy: operatorów oraz operatorek produkcji.

Praca w systemie 3 lub 4 zmianowym (zmiany są 8 godzinne).

Zatrudnienie w Opavie.

Zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Pakowanie gotowych wyrobów cukierniczych/czekoladowych.
  • Dbanie o porządek.

Wymagania:

  • Zręczność.
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna, jest mile widziana ale nie konieczna.
  • Chęć do pracy w przemyśle spożywczym.

Oferta:

  • Wynagrodzenie: około 3.200 PLN brutto/miesięcznie.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Bonus od produktywności.
  • Bonus za pracę w systemie 3 zmianowym w ruchu ciągłym.
  • Dodatek za pracę na zmianie popołudniowej, nocnej i w weekendy.
  • Posiłek ze zniżką w zakładowej kantynie.
  • Możliwość zakupu pełnowartościowych słodyczy, w dyskontowych cenach.
  • Szkolenie stanowiskowe, oraz obuwie i ubranie robocze zapewnione.
  • Zaliczki po przepracowaniu tygodnia.
  • Pomoc w załatwieniu formalności, oraz opiekę koordynatora w języku polskim.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.