Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator/ka linii - umowa o pracę - bezpłatny transport

Miejsce pracy: Oborniki, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Szamotuły, Murowana Goślina

Zadania:

  • obsługa automatycznej linii produkcyjnej
  • kontrola przebiegu produkcji oraz jakości produkowanych wyrobów
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • włączenie do atrakcyjnego systemu premiowego już podczas okresu próbnego
  • możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu pracowniczego z Połajewa, Obrzycka, Szamotuł, Rogoźna i Murowanej Gośliny
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do wykonywanej pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia oraz opiekę koordynatora personalnego

Oczekiwania:

  • wykształcenia zawodowego lub średniego
  • zaangażowania i sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków
  • gotowości do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy oraz wózka widłowego

Kandydacie – otwórz się na współpracę z nami i już teraz prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.