Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/09/2018.

Operator/ka linii montażowej w firmie produkcyjnej w Sosnowcu!

Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Interesuje Cię prosta praca na produkcji?
Szukasz pracy na terenie Sosnowca od zaraz?
Czy zależy Ci na zdobyciu nowych umiejętności i doświadczenia?
Chcesz mieć stabilne zatrudnienie na umowę o pracę?
Chcesz mieć zawsze wypłatę na czas i opłacone wszystkie składki?
Cenisz sobie pracę w komfortowych, czystych warunkach?
Będziesz zadowolony z takich benefitów jak: karta sportowa, prywatna opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe?

JEŚLI NA KTÓREŚ Z PYTAŃ ODPOWIEDZIAŁEŚ "TAK" - TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE! SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ!

Gdy masz w sobie:

• gotowość i otwartość na zdobycie nowych umiejętności
• dyspozycyjność w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy
• dokładność, sumienność, rzetelność i zaangażowanie

Damy Ci:

• zatrudnienie OD ZARAZ!
• wynagrodzenie zawsze na czas!
• umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy, w ramach której odprowadzamy wszystkie świadczenia i składki!
• wynagrodzenie składające się z podstawy i ATRAKCYJNYCH PREMII!
• pracę w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy - w zamian za każdą pracującą sobotę, jeden dzień w tygodniu wolny + 100 PLN brutto dodatku
• możliwość pracy w godzinach nadliczbowych w dni wolne
• pracę dla kobiet i mężczyzn
• pracę w komfortowych, czystych warunkach
• rozwój osobisty i zawodowy
• kartę sportową
• prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

TWOI ZNAJOMI RÓWNIEŻ POSZUKUJĄ PRACY? POLEĆ IM NASZĄ OFERTĘ! DZIĘKUJEMY! :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą zadzwoń lub wyślij SMS o treści "Praca" pod numer telefonu: 695 060 057, oddzwonimy.
Możesz również wysłać CV za pomocą funkcji "Aplikuj". Serdecznie zapraszamy!

Numer referencyjny: 80618

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji