Operator/ka linii galwanicznej - Zorganizowany transport Ślemień-Bielsko Biała

WORK SERVICE S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Recources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 2010

Obecnie dla Naszego Klienta z Bielska-Białej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Operator/ka Linii Lakierniczej

Obowiązki:

- kontrola jakościowa i ilościowa detali surowych,

- przygotowywanie zawieszki,

- wyjmowanie detali z pojemników,

- zakładanie detali na zawieszki zgodnie z kartą operacyjną,

- zdejmowanie detali z zawieszek w strefie rozładunku,

- skanowanie detali, pakowanie i oznaczanie wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą procedurą.

Oferujemy:

- umowa o pracę tymczasową,

- praca dla kobiet i mężczyzn,

- praca w systemie III zmianowym

- atrakcyjne zarobki

- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Pracodawcy,

- ciekawa i stała praca w międzynarodowej firmie z branży automotive,

- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku,

- transport pracowniczy: Kocierz Moszczanicki, Łękawica, Żywiec, Pietrzykowice, Łodygowice, Rybarzowice lub Andrychów, Bulowice, Kęty, Kozy.

- NOWA TRASA Ślemień, Gilowice, Żywiec, Łodygowice, Rybarzowice, Buczkowice, Meszna

-dogodna lokalizacja firmy, linie autobusowe; 3, 19, 29, 33, 55, oraz MZK VII Cz-Dz

Wymagania:

- mile widziane wykształcenie zawodowe,

- dyspozycyjność,

- umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie, zdyscyplinowanie,

- zdolności manualne, rzetelność, spostrzegawczość

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.