ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator jakości

Miejsce pracy: Legnica, Kłodzko, Bielawa, Brzeg Dolny, Nowa Ruda, Świdnica, Wałbrzych, Dzierżoniów, Strzelin

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe: 3900 zł brutto + atrakcyjne premie + dodatki
  • Umowa o pracę od razu na 2 lata -> kolejna na czas nieokreślony
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Bezpłatny transport
  • 4 dni wolnego
  • Realny awans

Wymagania:

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym
  • Doświadczenie w pracy przy kontroli jakości - mile widziane

Zadania:

  • Przeprowadzanie inspekcji (wizualnej i pomiarowej) dla zlecanych części i wyrobów gotowych
  • Raportowanie wyników z wykonanej inspekcji na komputerze
  • Nadzorowanie materiałów niezgodnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy