Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 13/12/2017.

Operator jakości w obszarze laboratorium - OD ZARAZ!

Wrocław, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
- wsparcie procesu produkcji
- kontrola jakości wytwarzanego produktu
- współpraca z Inżynierami Produkcji
- obsługa urządzeń sterowanych przez panel dotykowy

Wymagania

Oczekiwania:
- wykształcenie techniczne (mile widziani absolwenci po technikum o profilu chemicznym lub ochronie środowiska)
- doświadczenie w pracy w laboratorium (mile widziane)
- wiedza na temat procesów wytwarzania
- wiedza na temat lean manufacturing
- zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
- dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
- wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy

Oferujemy:
- wynagrodzenie min. 3348 brutto/mc (po okresie szkoleniowym ok. 6 miesięcy - możliwość podwyżki oraz dodatkowych premii)
- dodatkowe ubezpieczenie na życie
- dojazd do miejsca pracy z Wrocławia linią komunikacji podmiejskiej nr 507 (Plac Legionów - ul. Grabiszyńska - Muchobór Wielki - Smolec - Mokronos Górny - Mokronos Dolny - Prologis Park
Wrocław V) oraz linią 602

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja