ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator jakości/ kontrola jakości

Miejsce pracy: Wrocław, Środa Śląska, Wołów, Strzelin, Brzeg Dolny

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na 3 miesiące, kolejna na 2 lata oraz na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie: około 4100 zł brutto (podstawa 3900 zł + premia 200 zł miesięcznie + dodatki za pracę w nocy + nadgodziny płatne 100%)
  • Praca w systemie 4-brygadowym po 12 godzin (4 dni pracy + 4 dni wolnego)
  • Darmowy transport z wielu miejscowości (między innymi: Wrocław, Środa Śląska, Nysa)
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Możliwość zrobienia różnego rodzaju uprawnień (np. uprawnienia energetyczne SEP)
  • Jasna ścieżka rozwoju - uzależniona od wyników pracy i potencjału (możliwość awansu)
  • Liczne benefity: dofinansowane obiady (2 dania za 5 zł), opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa MultiSport, dodatki świąteczne, paczki dla dzieci, dofinansowanie nauki języka angielskiego (100 zł na miesiąc)
  • Praca w nowoczesnym, rozwijającym się, dynamicznym środowisku

Wymagania:

  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz programu Excel
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy kontroli jakości

Zadania:

  • Pobieranie, rejestrowanie i kontrola półproduktów oraz wyrobów gotowych
  • Wykonywanie analiz i pomiarów
  • Raportowanie i dokumentacja wyników analiz
  • Nadzorowanie niezgodności oraz dopuszczanie surowców do kolejnych etapów produkcji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy