Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/10/2018.

Operator i konserwator instalacji technologicznych i PPOŻ

Szczecin, zachodniopomorskie

Kronospan

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Obsługa instalacji technologicznych i ppoż. bazy metanolu podczas operacji rozładunkowych tankowców oraz załadunkowych cystern kolejowych i samochodowych;
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego oraz przeprowadzanie konserwacji instalacji, urządzeń i aparatury kontrolno-pomiarowej bazy metanolu;
  • Udział w przeprowadzaniu remontów instalacji.

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym umowę o pracę bez okresu próbnego;
  • Interesującą pracę z możliwościami rozwoju przy nowoczesnej infrastrukturze;
  • Szkolenia wstępne i bieżące wsparcie podczas wdrożenia do pracy.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży paliwowej lub utrzymania ruchu instalacji technologicznych;
  • Wiedzy z zakresu transportu, przeładunków oraz magazynowania materiałów niebezpiecznych klasy 3 ADR;
  • Odpowiedzialności, sumienności i zaangażowania.

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości płyt, produktów drewnopochodnych i... komponentów do ich produkcji. Nasza grupa to ponad 40 zakładów na całym świecie. Ciągle się rozwijamy i poszukujemy do naszego zespołu osób, które mają ambicje dla tak prężnie działającej organizacji. Stwarzamy możliwości pracy w wielu krajach w międzynarodowym środowisku. Potrafimy docenić Twoją wiedzę, doświadczenie i zaangażowanie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca BHP / Ochrona środowiska , Praca Energetyka , Praca Praca fizyczna