OPERATOR GNIAZDA PRODUKCYJNEGO

SHILOH INDUSTRIES Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w zakresie formowania metali, jak i odlewania magnezu i aluminium, działającym w branży motoryzacyjnej. Od wielu lat z powodzeniem wprowadzamy nowe opatentowane technologie, zapewniające ciągłe doskonalenie naszych procesów na każdym etapie rozwoju, od opracowania koncepcji po wytworzenie części. Posiadamy 26 fabryk na świecie, w Ameryce Północnej, Azji i Europie.

W Bielsku-Białej zlokalizowane są dwa zakłady produkcyjne. Główną wartość dla firmy Shiloh stanowią ludzie, są wyjątkową częścią wszystkiego, co robimy. Bez względu na to, jaką rolę odgrywają w organizacji, pracownicy zawsze mogą liczyć na szacunek i docenienie.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do soboty)

Mile widziane:

  • Umiejętność obsługi szlifierki kątowej, szlifierki oscylacyjnej, pilnikarki
  • Znajomość podstaw technologii obróbki skrawaniem
  • Doświadczenie na stanowisku Szlifierza Odlewów lub podobnym
  • Doświadczenie w kontroli jakości detali
  • Obsługa prostych narzędzi pomiarowych (suwmiarka , sprawdziany Go/Ngo)
  • Raportowanie elektroniczne wykonanej produkcji

FIRMA OFERUJE:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość przyuczenia do zawodu,
  • atrakcyjny pakiet socjalny, między innymi:
  • stołówka pracownicza oraz obiady dofinansowane przez firmę,
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę,
  • program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny,
  • podwójne zaproszenie do kina za każde 100 dni bez wypadku,
  • „wczasy pod gruszą”,
  • dopłata do biletów miesięcznych,
  • program multisport,
  • zabawa mikołajkowa z upominkami dla dzieci pracowników,
  • piknik z licznymi atrakcjami dla pracowników i ich rodzin.

Prezentacja firmy

Shiloh Industries jest wiodącym dostawcą wyrobów i procesów w za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości