HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Operator giętarki CNC

Miejsce zatrudnienia: 01156 Drezno, Niemcy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem Operatora giętarki CNC.

Jest to niemiecki producent kompleksowych i najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie technologii kuchni przemysłowych takich jak urządzenia termiczne, urządzenia ze stali nierdzewnej itp.

Zadania:
- Produkcja elementów zgodnie z rysunkami technicznymi
- zapewnienie wymaganej jakości komponentu
- aktywny udział w procesie ciągłego doskonalenia

Oferujemy:
- Długoterminowe zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki,
- możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych,
- zapewniamy i w pełni opłacamy zakwaterowanie.

Wymagania:
- doświadczenie w dziedzinie obróbki cienkich blach
- wykształcenie zawodowe w przemyśle metalowym- mile widziane
- minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.