Operator frezarki CNC

Grafmasz

Opatów, świętokrzyskie

Grafmasz

GRAFMASZ, producent i importer maszyn introligatorskich, zatrudni pracowników na stanowisko:

Od: Grafmasz
Miejsce pracy: Opatów

Oferujemy:

  • Stałą pracę w rozwijającej się firmie, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku w branży poligraficznej
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • umowę o pracę na warunkach adekwatnych do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • możliwość szkoleń i ciągłego rozwoju zawodowego

Obowiązki:

  • Produkcja elementów jednostkowa lub seryjna
  • Obsługa i/lub programowanie tokarek CNC lub frezarek (sterowanie Heidenhein)
  • Prawidłowy wybór narzędzi i materiałów niezbędnych do wykonywanej pracy
  • Uzbrajanie, wymianę narzędzi i ustawianie maszyn CNC na podstawie opracowanych

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych
  • Znajomość sterowania numerycznego i ustawiania maszyn według (preferowana znajomość Heidenhain)
  • Wykształcenie kierunkowe: zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji obróbką skrawaniem CNC
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i motywacja do pracy

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.