Operator frezarki CNC

Elte GPS Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Elte GPS Sp. z o. o. będąca liderem i prekursorem w produkcji i wdrażaniu systemów monitorowania i zarządzania pojazdami w oparciu o technologie GPS i GSM/GPRS zatrudni pracowników do Działu Produkcji na stanowisko “Operator frezarki CNC“

Zakres obowiązków:

  • obsługa frezarki CNC (Certus).
  • wykonywanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dobór narzędzi, technologii i parametrów obróbki
  • programowanie maszyny CNC z użyciem oprogramowania CAD/CAM
  • frezowanie detali z tworzyw sztucznych i aluminium w produkcji jednostkowej i małoseryjnej
  • kontrola jakościowa wykonanych prac

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi maszyn CNC
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • obsługa oprogramowania CAD/CAM - Autodesk Fusion 360
  • zdolności manualne

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w systemie jednozmianowym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy zależny od wyników pracy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

Informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Elte GPS Sp. z o. o. jest liderem i prekursorem w produkcji i wdr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji