Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Operator Frezarki CNC

Miejsce pracy: Belgia, Zachodnia Flandria

Opis stanowiska pracy:

  • Frezowanie elementów metalowych,
  • Umieszczanie detalu na maszynie i dostosowanie parametrów maszyny,
  • Pomiar i kontrola jakości gotowych elementów,
  • Praca z narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr),
  • Praca w systemie dwuzmianowym

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle metalurgicznym,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Doświadczenie z maszynami z programowaniem Fanuc
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Własny samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ,
  • Dodatki zmianowe oraz premie roczne,
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w przyjaznym, międzynarodowym środowisku
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i/lub angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego OpFCNC /Bel/06.17 na adres e-mail:

maja.wojcik@adecco.com

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Numer referencyjny: OpFCNC/Bel/06.17
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.