Operator frezarek, szlifierek, tokarek CNC

Macro Molds Polska Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Realizacja procesu obróbki części na centrach obróbczych CNC
- Przygotowanie części do obróbki
- Wykonywanie inspekcji kontrolnych i tworzenie raportów z kontroli
- Wykonywanie czynności przewidzianych w instrukcji konserwacji i
prewencyjnego utrzymania ruchu maszyn

Wymagania

- Wykształcenie w kierunkach mechanicznych, obróbki mechanicznej lub
pokrewnych,
- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, mile widziane doświadczenie w
programowaniu
- znajomość technologii obróbki mechanicznej
- znajomość nowoczesnego oprogramowania CAM (UG, Tebis itp.) ,
- biegła znajomość rysunku technicznego
- dobra wyobraźnia przestrzenna
- metodyczność i dokładność w pracy

Prezentacja firmy

Światowej klasy producent form wtryskowych oraz specjalistycznych maszyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji