BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Operator maszyn /tworzywa sztuczne

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Suchy Las , Poznań

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata do Oddziału w Poznaniu na stanowisko:

Operator maszyn/tworzywa sztuczne

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa maszyn do ekstrudowania folii;
  • Wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych oraz usuwanie błędów;
  • Nadzór nad wyrobem w trakcie jego produkcji;
  • Zapewnienie płynności produkcji zaplanowanych prac w oparciu o stosowaną dokumentację;
  • Przestrzeganie norm jakościowych;

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane mechaniczne);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (tworzywa sztuczne);
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym;
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych;
  • Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, premie roczne, program oszczędnościowy, dofinansowanie sportu);
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji zawodowych;
  • Praca w systemie zmianowym (czterobrygadowym);

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.