Opis stanowiska pracy

• Obsługa maszyn i urządzeń, głównie wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych
• Przygotowanie, uruchamianie, prowadzenie procesów technologicznych zgodnie ze standardami pracy, korygowanie parametrów produkcyjnych
• Ustawianie, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)
• Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń
• Dbanie o bezpieczeństwo i higienę pracy
• Kontrola jakościowa produkowanych detali
• Czyszczenie i konserwacja linii i urządzeń, udział w pracach zespołu do TPM
• Raportowanie wskaźników

Wymagania

• Doświadczenie w pracy z zautomatyzowanymi liniami technologicznymi
• Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności PP, PVC, PE)
• Ogólna wiedza mechaniczna
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji