ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator ekstrudera

Miejsce pracy: Strzegom, Świdnica

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • System premiowy - premia absencyjna, świąteczna, roczna, stażowa
  • Dofinansowanie do urlopów, świąt
  • Bezpłatny transport z wybranych miejscowości lub dopłata do transportu własnego (Świdnica, Strzegom, Jaworzyna Śląska, Wierzbna, Żarów)
  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (min. pół roku)
  • Znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności PP, PVC, PE)
  • Ogólna wiedza mechaniczna
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń, głównie wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Przygotowanie, uruchamianie, prowadzenie procesów technologicznych zgodnie ze standardami pracy, korygowanie parametrów produkcyjnych
  • Ustawianie, przezbrajanie stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)
  • Kontrola i wyjaśnianie rozbieżności
    Dbanie o stan techniczny i prawidłowe użytkowanie maszyn i urządzeń
  • Kontrola jakościowa produkowanych detali
  • Czyszczenie i konserwacja linii i urządzeń, udział w pracach zespołu do TPM
  • Raportowanie wskaźników

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials