Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta w Austrii (Graz) kandydatów na stanowiska:

Główne zadania :

- obsługa dźwigów różnego typu

- ustawianie konstrukcji,

- montowanie budowlanych elementów prefabrykowanych,

- przenoszenie ciężkich materiałów

Oferujemy :

- wynagrodzenie dla wykwalifikowanych pracowników wg stawki 14,20 Euro brutto godz + dieta - za pracę do 5 godzin 13,20 € i do 9 godzin pracy € 22 - dziennie

- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę

- zapewnione ubranie robocze i narzędzia

- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami austriackimi

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata

- posiadanie samochodu osobowego - dobry stan zdrowia - motywacja i zaangażowanie w pracy - zdolności manualne i techniczne

Mile widziane / Preferowane:

- znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy

- wykształcenie kierunkowe

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie