Operator dźwigów wieżowych

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

SERVIS HR nr certyfikatu 12127 poszukuje dla swojego NIEMIECKIEGO klienta pracowników na stanowisko:

Wymagamy:

  • polskie uprawnienia na dźwig,
  • język niemiecki nie wymagany.

Oferujemy:

  • umowa z pracodawcą polskim oraz delegacja do Niemiec,
  • ubezpieczenie społeczne,
  • punktualną wypłatę wynagrodzenia, ok. 2000-2400€ netto,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • bezpłatny transport z Polski do Niemiec oraz codzienny z miejsca zakwaterowania do pracy,
  • pełne wyposażenie w ubrania robocze oraz narzędzia pracy.

Dodatkowe informacje pod numerami: +491718427538 oraz +4951147556545

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis