Operator działu montażu - atrakcyjne szkolenia i premie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lublin, Świdnik, Krasnystaw, Bychawa, Łęczna, lubelskie

Miejsce pracy: Lublin, Świdnik, Krasnystaw, Bychawa, Łęczna

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Klientem - na start
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • 3 miesięczne szkolenie wdrożeniowe na stanowisku
  • Wolne weekendy
  • Wynagrodzenie miesięczne + gwarantowane premie miesięczne i regulaminowe
  • Realne możliwości rozwoju i awansu
  • Korzystną atmosferę w pracy
  • Wynagrodzenie, które wzrasta wraz Twoim stażem pracy
  • Wczasy pod gruszą
  • Paczki świąteczne
  • Darmowe obiady pracownicze

Zadania:

  • montaż napędów elektrycznych, silników i przekładni
  • pakowanie i przygotowanie elementów do wysyłki
  • obsługa narzędzi warsztatowych
  • kontrola jakości

Oczekujemy:

  • wykształcenia min. zawodowego
  • dośw. na produkcji
  • podstawowej umiejętności odczytu rysunku technicznego

Mile widziane również osoby z uprawnieniami na wózki widłowe UDT lub suwnice - Jeśli nie posiadasz, to pomożemy Ci wyrobić!

Oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials