Оператор на виробництво (м/ж)/Operator do produkcji (m/k)

Trenkwalder

Oleśnica, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Oleśnica
Information
Оператор на виробництво карданних валів

Середня заробітна плата (нетто) на руки од 3200 zł на місяць.

Місце праці: фабрика у місті Oleśnicy.

Компанія існує з 1996 року і є виробником карданних валів та компонентів, необхідних для їх виробництва.

Обов'язки:
  • праця на виробництві карданних валів та компонентів,
  • праця на продукції,
  • обслуговування машин і пристроїв.
Operator do produkcji wałów napędowych

Przeciętne wynagrodzenie (netto) na rękę do 3200 zł miesięcznie.

Miejsce pracy: fabryka w Oleśnicy.

Firma istnieje od 1996 roku i jest producentem wałów napędowych i komponentów niezbędnych do ich produkcji.

Obowiązki:
  • pracę przy produkcji wałów napędowych i podzespołów,
  • praca przy produkcji,
  • serwis maszyn i urządzeń.

Вимоги до кандидатів:
  • готовність до позмінної праці в 3 зміни по 8 годин (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • можливі наднормові години, 5-6 днів на тиждень,
  • мануальні здібності,
  • бажане знання польської мови на достатньому для розуміння рівні,
  • досвід роботи не обов'язковий - працівники проходять двотижневе навчання на виробництві.
Wymagania dla kandydatów:
  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany po 8 godzin (6.00-14.00,,14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • możliwe godziny nadliczbowe, 5-6 dni w tygodniu;
  • zdolności manualne,
  • pożądaną znajomość języka polskiego na poziomie wystarczającym do zrozumienia,
  • doświadczenie zawodowe nie jest obowiązkowe - pracownicy przechodzą dwutygodniowe szkolenie w zakresie produkcji.

Ми пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування відповідно до Польського законодавства (umowa o pracę),
  • медичне страхування,
  • зарплата: ставка 4 113zł злотих, від червня 4 413zł,
  • можливі платні наднормові години (у суботу + 200%, в будні дні + 50%),
  • додаток за нічні зміни 20%,
  • щомісячну премію у розмірі 200 zł brutto у разі відсутності необґрунтованих невиходів до праці,
  • дофінансування до харчування,
  • транспорт на роботу/з роботи Twardogóra,
  • гарантію виплати заробітної плати 10 числа наступного місяця,
  • постійну підтримку координатора.
Oferujemy:
  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie: stawka 4 113zł zł, od 4 czerwca 413zł,
  • możliwe płatne nadgodziny (w soboty + 200%, w dni powszednie + 50%),
  • dodatek za nocną zmianę 20%,
  • miesięczną premię w wysokości 200 zł brutto w przypadku braku nieuzasadnionych nieobecności w pracy,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • transport do/z pracy Twardogóra,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia 10 dnia następnego miesiąca,
  • stałe wsparcie koordynatora.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116,+48 728 357 970, +48 605 155 416,+48 693 980 158.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy