Opis stanowiska pracy

RECONNECT to Agencja Doradztwa Personalnego, której celem jest usprawnienie
działalności swoich klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych kandydatów na rynku,
szeroki proces sourcingu oraz selekcje metodami badań behawioralnych. Specjalizujemy się w branżach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż, Marketing, Inżynieria, Produkcja oraz Budownictwo.

W imieniu naszego Klienta, wiodącej drukarni z siedzibą w Krakowie poszukujemy osoby na
stanowisko: Operator CTP.

Jeżeli poszukujesz pracy w stabilnej i renomowanej firmie i masz doświadczenie w pracy w
drukarni - zgłoś się ! Czekamy na Twoje CV.

Wymagania

Wymagania:
● obsługa komputera (windows, office)
● obsługa wózka do przewozu palet (paleciaka)
● obsługa plotera do ozalidów i proofera
● dyspozycyjność (praca w systemie trójzmianowym)
Zakres obowiązków:
● przygotowanie płyt dla drukarza, dbałość o naświetlarkę i wywoływarkę, klejenie
ozalidów,
● przygotowanie plików CIP-3 dla drukarza.

Świadczenia
Firma oferuje:
● umowę o pracę
● tryb pracy trójzmianowy
● atrakcyjne wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji