IFA Powertrain Polska

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: Zimna Wódk a/ Ujazd / Strzelce Opolskie

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój jest dla nas priorytetem
  • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. wykształcenia zawodowego, preferowane obróbka skrawaniem CNC
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
  • znajomości przygotowania oraz programowania maszyn skrawających
  • otwartości na nowe wyzwania i wysokiej motywacji do pracy
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym

Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

  • przygotowania i uzbrojenia obrabiarek CNC wraz z automatyzacją (toczenie, frezowanie, hartowanie, szlifowanie, walcowanie)
  • obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie, przygotowania pracy urządzeń w oparciu o systemy kontrolne m.in.: Bosch-Rexroth MTX, Siemens 8400 DSL
  • przygotowania części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
  • kontrolowania procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń)
  • organizacji i przeprowadzania prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń
  • przygotowania raportów dotyczących pomiarów urządzeń
  • ścisłej współpracy z zespołem produkcyjnym: pomocnikami, liderami, a także z działem jakości i utrzymania ruchu
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Uprzejmie informujemy,
że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.