SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

SDA GROUP jest firmą usługowo - produkcyjną. Główną specjalizacją firmy są:

  • projektowanie maszyn,
  • automatyka i robotyka przemysłowa,
  • wielkogabarytowa obróbka skrawaniem.

Firma SDA GROUP obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę frezarki pionowej CNC,
  • wdrażanie programów,
  • samokontrola wytwarzanych wyrobów.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne zawodowe,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Minimum 6-miesięczne doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • Mile widziana znajomość systemu sterowania FANUC, SIEMENS,
  • Dyspozycyjność - praca w systemie trzy zmianowym,
  • Wysoka kultura pracy, dokładność i zaangażowanie,
  • Samodzielna obsługa maszyn CNC,
  • Kontrola i dbanie o jakość na etapie produkcyjnym.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • dużą możliwość rozwoju,
  • pracę na ciekawym stanowisku, brak rutyny,
  • możliwość poszerzania swojej wiedzy technicznej i umiejętności manualnych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami