SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

SDA GROUP Sp. z o.o. Sp.K. jest firmą usługowo- produkcyjną. Główną specjalizacją firmy są:

  • projektowanie maszyn,
  • automatyka i robotyka przemysłowa,
  • wielkogabarytowa obróbka skrawaniem.

Firma SDA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków obejmuje:

  • obsługę frezarki pionowej CNC
  • wdrażanie programów
  • samokontrola wytwarzanych wyrobów

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
  • znajomość systemu sterowania CNC Simens/Fanuc- mile widziana
  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC- mile widziane
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • chęć uczenia się, dokładność, odpowiedzialność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabiloność zatrudnienia
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności
  • możliwość samorealizacji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami