Opis stanowiska pracy

Canvas, wiodące biuro projektowe i producent kompleksowych systemów reklamowych dla czołowych marek w Polsce i na świecie poszukuje osoby na stanowisko:

Operator CNC

Opis stanowiska i wymagania:

  • Znajomość obsługi pakietu COREL DRAW
  • Praktyczna znajomość technik obróbki co najmniej jednego z urządzeń: obsługa frezarki, lasera

Mile widziane:

  • Doświadczenie przy obróbce typu: materiałów z plexi, dibond, pcv
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Znajomość systemów sterowania
  • Umiejętność programowania

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój
  • Niezbędne szkolenia wewnętrzne
  • Praca zgodna z procedurami stanowiskowymi i zasadami BHP
  • Możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowanych prosimy o przeslanie CV za pomoca opcji "Aplikuj"

Prosimy o kontakt tylko osób o wymaganym doświadczeniu.

Prezentacja firmy

CANVAS jest wiodącym biurem projektowym zajmującym się projektowaniem, p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy