KNIOCH sp. z o.o. sp. k.
Knioch sp. z o.o. sp.k zajmująca się szeroko rozumianą obróbką metali w przemyśle motoryzacyjnym poszukuje kandydatów na stanowisko

Operator CNC

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na maszynach CNC (tokarki, frezarki),
  • umiejętność doboru narzędzi,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

zakres obowiązków:

  • samodzielna obsługa maszyn CNC
  • wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją techniczną
  • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
  • przestrzeganie zasad i norm BHP

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe
  • premia miesięczna do 35%
  • premia roczna za frekwencję
  • premia roczna za staż
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • praca w oparciu o najnowsze technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego.