Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej w bezpośrednich okolicach Rzeszowa, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osób na stanowisko:

OPERATOR PRODUKCJI CNC

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługę maszyn CNC (szlifierek; tokarek; wyważarek; spawarki elektronowej i zgrzewarki tarciowej)
  • Ustawienia oraz przygotowanie maszyn i urządzeń do wykonywania zadań produkcyjnych
  • Obsługę urządzeń wspomagających produkcję
  • Kontrolę jakości produktu zgodnie z instrukcjami i planem kontroli przy użyciu narzędzi pomiarowych
  • Rzetelne prowadzenie wymaganych raportów, rejestrów i zapisów wymaganych na stanowisku
  • pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP
  • Utrzymywanie obszaru w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie techniczne zawodowe lub średnie
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn CNC
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Podstawowa znajomość technik pomiarowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera

Nasz klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilną i rozwojową pracę
  • Pracę w młodym zespole;
  • Pakiet socjalny oraz prywatną opiekę medyczną;
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku;
  • Zaznajomienie się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i organizacyjnymi.

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z poniższą klauzulą za pomocą aplikuj.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia procesów rekrutacji i selekcji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)realizowanych przez K&K SELEKT Centrum Doradztwa Personalnego oraz przez inne podmioty z nim powiązane obecnie i w przyszłości.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Oświadczam, że zostałem poinformowany o możliwości dostępu do moich danych osobowych i ich aktualizacji oraz możliwości usunięcia lub ograniczenia przetworzenia.

Informacje w linku

Prezentacja firmy

K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego<br/><br/>Nasza firma od 2000... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji