Opis stanowiska pracy

SERVIS HR (nr certyfikatu 12127) poszukuje dla renomowanej niemieckiej firmy z branży usług elektrycznych zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Operator CNC

Obowiązki:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (drążarki wgłębne, drutowe, frezarka CNC, TOKARKA)
  • Ustawianie maszyn
  • Zmiana ustawień maszyny

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – techniczne, mechaniczne
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Obsługa szlifierki płaskiej, frezarki, tokarki
  • KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie na dłuższy okres czasu w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
  • Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pomoc pracownika SERVIS HR w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych w j. niemieckim niezbędnych w procesie rekrutacji

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji