Opis stanowiska pracy

JOBCO.DE

Jesteśmy niemiecką firmą działającą z sukcesem na rynku pracy od 1993 roku.

Poszukujemy operatorów CNC (tokarz, frezer) do pracy w Niemczech (Saksonia).

Oczekiwane umiejętności i kwalifikacje:

  • Ukończona szkoła w zawodzie operatora CNC lub doświadczenie w zawodzie
  • Znajomość oprogramowania Siemens 840 oraz Heidenhain
  • Umiejętność pracy z rysunkiem
  • Niezawodne i samodzielne wykonywanie pracy
  • Język niemiecki – minimum na poziomie B1
  • Prawo jazdy i Auto

Oto Twoje korzyści!

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Opłacone zakwaterowanie
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Możliwość rozwoju

Prezentacja firmy

Jesteśmy niemiecką firmą działającą z sukcesem na rynku pracy od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Budownictwo / Praca na budowie