Opis stanowiska pracy

Jeśli….

  • CNC to Twoja pasja
  • Masz doświadczenie w branży obróbki skrawaniem
  • Umiesz i lubisz obsługiwać tokarki lub frezarki
  • Nie straszny Ci Fanuc czy Sinumerik
  • Jakość i kontrola to Twoje drugie imię
  • Znasz podstawy języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Jesteś osobą wysoko komunikatywną, odpowiedzialną, rzetelną
  • Jesteś gotowy do relokacji do Niemiec ( okolice Suhl/Bad Buchau)

To szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę dla wiodącej niemieckiej firmy
  • Możliwość zdobycia dalszego doświadczenia
  • Wsparcie w zakwaterowaniu przez Bergman Deutschland GmbH
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 14-16€ Brutto
  • Niemiecką umowę o pracę
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • 150€ za polecenie każdego kolejnego kandydata którego zatrudnimy !

Posiadamy oferty dla Operatorów CNC również w innych rejonach Niemiec ! ! !

Prezentacja firmy

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Bergman Engineering należy do techn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji