Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:

- ustawienie i obsługa obrabiarek CNC: centra tokarsko-frezarskie, tokarki,frezarki,
- pomiar wykonywanych detali na stanowisku pracy.

Wymagania:

- doświadczenie w ustawianiu i obsłudze obrabiarek CNC,
- bardzo dobra znajomość rynku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi,
- znajomość procesu obróbki skrawaniem oraz programów: Haidenhain, Mazatrol, Fanuc, Sinumerik,
- znajomość języka angielskiego mile widziana,
- kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie.

Oferujemy:

 stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, kursy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.