Kowalski Consulting Sp.z o.o.

Operator CNC

Miejsce pracy: Laitila, Finlandia

OBOWIĄZKI:

  • programowanie, ustawianie parametrów i obsługa obrabiarek skrawających: CNC,
  • sterowanie w oprogramowaniu: Fanuc 18iT i Heidenhein TNC 530i,
  • obróbka skrawaniem elementów wielkogabarytowych,
  • odczytywanie rysunku technicznego i instrukcji służbowych w języku angielskim.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w obróbce skrawaniem elementów wielkogabarytowych,
  • język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • znajomość systemów operacyjnych : Fanuc 18iT and Heidenhein TNC 530i,
  • umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • gotowość pracy w Finlandii.

OFERUJEMY:

  • estońska umowa o pracę,
  • I zmiana – 7,5 € netto/h
  • dieta dzienna 30€,
  • wynagrodzenie średnio na m-c ok. 2100 – 2500€ netto,
  • organizację i opłacenie przelotu Finlandii,
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni opłacone przez firmę,
  • opłacony transport lokalny,
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie opłacone przez firmę,
  • praca od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj