Orienta Polska Sp. z o.o.

Operator CNC

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Obecnie dla naszego klienta, firmy produkującej części dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy osoby na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad procesem obróbki
  • przygotowanie i montaż narzędzi
  • ustalenie detalu na maszynie
  • kontrola jakości w procesie wytwarzanego produktu
  • przygotowanie strategii obróbki, dobór narzędzi

WYMAGANIA

  • praktyczne umiejętności obsługi maszyn CNC
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • doświadczenie z obsługą obrabiarek CNC 4 i 5 osiowych i centrów obróbczych CNC
  • gotowość do pracy na 3 zmiany 6.30 – 14.30 / 14.30 – 22.30 / 22.30 – 06.30

MILE WIDZIANE

  • doświadczenie przy obróbce na maszynach ze sterowaniem Sinumerik, Heidenhain, Mazatrol
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

OFERUJEMY

  • bezpieczne i stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę
  • solidna podstawa plus premie miesięczne i okolicznościowe
  • dofinansowanie "wczasy pod gruszą"
  • coroczna podwyżka zbiorowa
  • wysoki dodatek nocy
  • dogodną lokalizację - blisko dworca PKP i PKS

Telefon kontaktowy (w godz. 9-17) w razie dodatkowych pytań: 572 371 570

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.