Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Operator CNC

Miejsce pracy: Jawor
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn i urządzeń do obróbki bloków silników
  • przestrzeganie ustalonych wymogów bezpieczeństwa pracy, zgłaszanie zauważonych zagrożeń
  • wykonywanie pracy wg standardów Mercedes-Benz Production System (MPS) z dbałością o najwyższą jakość produktu
  • zgłaszanie pomysłów innowacyjnych zgodnie z filozofią „ciągły rozwój”
  • zapewnienie ciągłości produkcji, wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie
  • przeprowadzanie pomiarów i testów na stanowiskach pracy

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia zawodowego/średniego (mile widziane w obszarze obróbki skrawaniem)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami CNC lub doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi narzędzi pomiarowych
  • rzetelności, dokładności, odpowiedzialności

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową,
  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie i szereg premii dodatkowych,
  • bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa, karta kultura, ubezpieczenie grupowe,dofinansowanie do posiłków,
  • bezpłatny dojazd autobusem na trasach : Lubin - Fabryka ;Legnica - Fabryka ;Boguszów Gorce - Kamienna Góra - Bolków - Fabryka ;Wałbrzych - Świebodzice - Strzegom - Rogoźnica - Fabryka ;Polkowice - Fabryka ;Chocianów - Chojnów - Złotoryja - Fabryka
  • praca w nowoczesnej fabryce i realna możliwość rozwoju u producenta samochodów marki premium,,
  • stałą opiekę Konsultanta Personalnego Gi Group.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.