Operator CNC

Gliwice, śląskie

CadMax

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
o doboru narzędzi do obróbki
o doboru parametrów do obróbki
o doboru sposobu zamocowania elementu do obróbki

Wymagania

Wymagania:
• znajomość rysunku obróbczego w stopniu podstawowym tj. podstawy rzutowania, podstawy znajomości tolerancji wymiarowych.
• doświadczenie w samodzielnej pracy na obrabiarkach CNC ze sterowaniem Heidenhain 530 i/ lub Sinumerik
• umiejętność pisania podstawowych programów dla sterownika Heidenhain lub Sinumerik m.in. planowania powierzchni, wiercenia czy interpolacji
• znajomość podstawowych zagadnień z zakresu obróbki wiórowej w tym umiejętność

CadMax już od 2013 wspiera swoim doświadczeniem zarówno przemysł wielkogabarytowy, jak i... niewielkie start-upy. Pomagamy rozwinąć, każdą gałąź biznesu naszych klientów. Projektujemy innowacyjne rozwiązania, prowadzimy outsourcing pracowników dopasowany do potrzeb klientów, wspieramy proces rekrutacji.

Specjalizujemy się głównie w dziedzinie przemysłu kolejowego, automotive oraz szeroko rozumianej produkcji. Codziennie stawiamy przed sobą nowe wyzwania, realizując najtrudniejsze projekty.Priorytetem jest zadowolenie naszych klientów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne