Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy GRHR (nr licencji 27250) poszukuje osób na stanowisko:

Operator frezarki CNC

Miejsce pracy: północna Francja, Maroilles region Hauts-de-France

Oferujemy:

·         Francuską umowę o pracę tymczasową – składki oraz podatki odprowadzane we Francji

·         Stawkę 13 €/h oraz dietę i dodatki

·         dopłatę do kosztów zakwaterowania oraz zwrot kosztów podróży

·         dodatek dla kierowcy

·         dodatek amortyzacyjny za korzystanie z własnego samochodu

·         zwrot kosztów dojazdu do pracy

·         wymiar czasu pracy: 39h tygodniowo

·         zakwaterowanie blisko miejsca pracy, w pełni wyposażone mieszkania z wspólną kuchnią oraz łazienką, pokoje 2 osobowe -  koszt zakwaterowania opłaca firma

·         wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz zdalny system rekrutacji - umowę otrzymujesz już przed rozpoczęciem pracy

Twoje obowiązki:

obsługa maszyn 5 osiowych lub frezarek sterowanych numerycznie

·         wstępne programowanie maszyn w kodzie FANUC

·         regulacja narzędzi do pozycjonowania

·         kontrola części obrabianych z materiałów takich jak: stal nierdzewna, stal ogniotrwała, dupleks, superduplex i wiele innych

·         konserwacja zapobiegawcza urządzeń

Nasze wymagania:

·         doświadczenie w obsłudze frezarek, maszyn CNC

·         umiejętność obsługi maszyn, oprzyrządowania CNC oraz narzędzi pomiarowych

·         znajomość właściwości materiałów obrabianych

·         umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

·         czynne prawo jazdy kat.B

·         własny samochód

·         znajomość języka francuskiego będzie atutem

·         zaangażowanie oraz motywacja do pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr licencji 8984).... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji