OPERATOR CNC

Akcja Job

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB
ALBEDO HR Sp. z o.o, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 13443
dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR/USTAWIACZ MASZYN CNC

Zadania:
• obsługa maszyn CNC do obróbki tworzyw sztucznych
• ustawianie maszyn, dobór narzędzi, wprowadzanie korekt
• dokonywanie pomiarów wykonywanych elementów
• kontrola stanu technicznego obsługiwanych maszyn i urządzeń
• utrzymywanie czystości w miejscu wykonywania pracy

Wymagania:
• kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w obsłudze i ustawianiu maszyn CNC ze sterowaniem MAZATROL
• znajomość G-kodów
• dobra znajomość rysunku technicznego
• umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
• dokładność, precyzja
• samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
• legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
• gwarancję zakwaterowania
• zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
• pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
• zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
• ubrania robocze
• możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.