Opis stanowiska pracy

STAWKA 14 Euro netto/godzinę, BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE!!!

Obowiązki

  • operator frezarek cyfrowych
  • umiejętność programowania, ISO, G-kody, z pulpitu
  • właściwe zamocowanie detalu,
  • praca na materiałach o dużych gabarytach 10 - 22 m
  • dbałość o prawidłową realizację całego procesu produkcji,

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, wskazane techniczne
  • umiejętność programowania w ISO, G-kody Heidenheim lub Siemens lub Mazak
  • min. 5 letnie doświadczenie w pracy na frezarkach CNC w obróbce metali
  • znajomość programu Siemens lub Heidenhain lub Mazak
  • uprawnienia i doświadczenie w operowaniu suwnicą i podnośnikami aby
  • samemu założyć element na maszynę
  • znajomość rysunku technicznego
  • szybkość uczenia się, elastyczność, umiejętność pracy w zespole
  • sprawność fizyczna i manualna
  • dyspozycyjność

Nasza oferta

  • wysokie wynagrodzenie 14 Euro netto/godz,
  • bardzo dobre warunki socjalne
  • pracę na dwie zmiany,
  • sprawdzone miejsce pracy,
  • zapewnione zakwaterowanie i opłacone przez pracodawcę
  • zorganizowany przejazd
  • zapewniony transport z pracy do miejsca zakwaterowania na terenie Francji
  • opiekę koordynatora w trakcie trwania kontraktu

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne