BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Operator CNC

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dania / Viborg

Zakres obowiązków:

Produkcja krótkich serii różnych elementów ( od 1 kg do 1 tony, średnio 5 kg) – zmiana ustawień nawet do 6 razy dziennie. Praca z różnymi materiałami np. hardox, plastic itd. Wykonywanie samodzielnie kontroli jakości.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z duńskimi standardami,

• dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny,

• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,

• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,

• opieka koordynatora,

• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,

• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),

• możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz (możliwość długotrwałej współpracy).

Oczekujemy:

• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – minimum 3 lata,

• szybka dyspozycyjność do wyjazdu,

• doświadczenie w pracy z maszynami:

Hass VF4, OS - Hass

Oś DMU 60 EVO 5, OS - Heidenheim

YCM 106, 3 osie, OS - Fanuc

Okuma MA600, OS - OSP 200

• komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,

• uprawnienia na wózki widłowe jako dodatkowy atut,

• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:

• CV,

• Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp..