ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator CNC

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Zawiercie, Sosnowiec

OFERUJEMY:

  • 14 dniowe szkolenie wdrożeniowe - wszystkiego Cię nauczymy!
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat, w ramach której odprowadzane są wszystkie składki
  • Stawkę godzinową i atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, kartę Multisport, zniżki na pizzę, paczki świąteczne
  • Bezpłatny przewóz z: Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Jaworzna, Mysłowic, Zawiercia, Poręby, Bolesława, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej oraz Myszkowa.

OCZEKUJEMY:

  • nie wymagamy doświadczenia
  • znaojomość podstaw rysunku technicznego oraz umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie;
  • obróbka tarcz hamulcowych;
  • kontrola jakościowa detali zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • wykonywanie pomiarów;
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej.

Masz pytania?
Zadzwoń lub wyślij sms o treści: CNC
na numer 606 821 065. Oddzwonimy!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: OCN/037/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy