Terma Sp. z o.o.
"Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:
Poszukujemy osób na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Czaple, k, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Programowanie tokarek CNC
  • Odpowiedzialność za jakość dostarczanych produktów – kontrola jakości wykonanych elementów
  • Ustalanie priorytetów i harmonogramowanie zadań w swoim gnieździe produkcyjnym
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Postępowanie zgodnie z kartą technologiczną
  • Dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki
  • Współpraca z Dostawcami, zwłaszcza z technologami
  • Współpraca z Odbiorcami, monitorowanie rezultatów swojej pracy
  • Samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi
  • Dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczenie w branży obróbki skrawaniem
  • Znajomość operacji tokarskich lub frezarskich
  • Znajomość oprogramowania Mazatrol lub Sinumerik
  • Doświadczenie w obsłudze obrabiarek konwencjonalnych
  • Zaangażowanie oraz dbałość o relacje pomiędzy dostawcami i odbiorcami

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System
  • Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić. Jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.